محل تبلیغات شما

لامپ ال‌ای‌دی  (LED) نوعی از لامپ‌های حالت جامد یا یک محصول دیود است که از تکنولوژی دیود نورافشان برای استفاده در وسایل روشنایی مونتاژ شده‌است، استفاده می‌شود. این لامپ‌ها که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت به رنگ‌های دیگر توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند.

لامپ‌های LED کارایی طول عمر و الکتریکی دارند که چند برابر لامپ‌های رشته‌ای هستند و از دیگر لامپ‌های فلورسنت قابل ملاحظه کارآمدتر هستند. با برخی از تراشه‌ها قادر به انتشار بیش از ۳۰۰ لومن در هر وات ادعا شده توسط کری و برخی از تولیدکنندگان LED دیگر پیش‌بینی می‌شود که بازار لامپ‌های LED در دهه آینده بیش از دوازده برابر رشد داشته‌است.

کارشناسان معتقدند که لامپ‌های معمولی یا همان لامپ‌های رشته‌ای یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش مصرف انرژی و در نتیجه افزایش حجم تولید گازهای گلخانه‌ای در جهان می‌باشند؛ بنابراین بسیاری از کشورها، برنامه چند ساله‌ای را برای جایگزینی مدل‌های دیگر لامپ به جای لامپهای رشته‌ای تدوین کرده‌اند تا شاید بتوانند در دراز مدت استفاده از لامپهای رشتهٔ و به تبع آن حرارت زمین را کاهش داده و کره زمین و ساکنانش را نجات دهند. به همین دلیل استفاده از لامپهای کم مصرف، فلورسنت و… مرسوم شد و برخی کشورها مردم را مم به استفاده از این لامپ‌ها کرده‌اند.


مشخصات فنی

شار نوری
Luminous Flux
Lm 450
توان
Wattage
W 6
ولتاژ کارکرد
Voltage
V 220-240
طول لامپ
Lenght
mm 50*54
نوع کلاهک
Cap Base
GU 10
طول عمر
Life
h 15000
نام
Name
COB LENS
زاویه تابش
Angle
درجه 36
تجهیزات جانبی
Auxiliary Equipment
سوکت پایه سوزنی

سوپر ولت آمپرمتر ۹۶B

مینی کنترل فاز میکروپروسسوری سری N

کلید و پریز آنتی باکتریال

لامپ‌های ,استفاده ,led ,لامپ ,طول ,رشته‌ای ,استفاده از ,این لامپ‌ها ,و برخی ,از لامپهای ,لامپ‌های رشته‌ای

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گام چهارم: من چقدر حرف میزنم کسب درآمد از اینترنت | همکاری در فروش شارژ setttruseblai همرهان محبت Ladonna's life eatalkefi راز شاد زیستن روانشناسی موفقیت دست نوشت های یک مهندس علوم دامی گُفتمان اندیشهٔ نو، دکتر حسین رضایی topmop